Dobierz masaż do swoich wymagań

Masaże

Proponuję Państwu bogatą ofertę masaży, po których poczują Państwo znaczne zmniejszenie, lub całkowite pozbycie się dolegliwości bólowych, oraz uczucie odprężenia i relaksu. W ofercie znajdują się różne rodzaje zabiegów w zależności od Państwa potrzeb: masaż tkanek głębokich, masaż leczniczy, masaż kobiet w ciąży, masaż relaksacyjny, drenaż limfatyczny.

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH (MTG) jest jedną z najbardziej skutecznych form masażu. Jego głównym celem jest leczenie zaburzeń w układzie mięśniowo-powięziowym, polegającym na skutecznym rozluźnianiu tkanek i poprawie zakresu ich ruchomości i elastyczności. Ta forma terapii uwzględnia ocenę funkcjonalną pacjenta, ocenę układu mięśniowo – powięziowego i zastosowanie odpowiedniej terapii, dzięki czemu ma skuteczne działanie przeciwbólowe, poprawia mobilność mięśni i powięzi, poprawia ukrwienie i przyspiesza regenerację tkanek, a także wpływa na poprawę stanu funkcjonalnego pacjenta.

1h//100zł

KLASYCZNY MASAŻ LECZNICZY w zależności od potrzeb pacjenta może skupiać się jedynie na kręgosłupie, lub też dotyczyć całego ciała. Jest zalecany dla osób o siedzącym trybie życia. Masaż ten pobudza układ krążenia, zwiększa przemianę materii, poprawia nasze samopoczucie, zmniejsza nadmierne napięcie mięśni, sprzyja regeneracji sił witalnych.

  • Całego kręgosłupa 30min//80 zł
  • Całościowy (nóg, pleców, ramion) 1h// 150zł

MASAŻ RELAKSACYJNY to jeden z najpopularniejszych form masażu. Wolne tempo, miękkie, rytmiczne ruchy dłoni terapeuty, głęboko odprężają ciało i umysł. Dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, eliminuje nadmierne napięcie mięśni, niweluje stres. Masaż ten pozwoli zatrzymać na chwilę tempo codziennego życia i zaznać pełnego relaksu.

45min//90zł

MASAŻ KOBIET W CIĄŻY to bezpieczna, przyjemna terapia, która znacząco poprawia stan psychiczny i fizyczny przyszłych mam. Stosowany regularnie zapobiega najczęściej występującym w ciąży dolegliwościom. Przygotowuje na obciążenie i wysiłek jakie związane są z porodem, a także znacząco wpływa na szybszy powrót do formy po porodzie. Systematyczny masaż rozluźni nadmiernie napięte i przeciążone mięśnie, zmniejszając dolegliwości bólowe. Masaż prenatalny odbywa się w pozycji siedzącej, półleżącej, lub leżącej, przy użyciu wyłącznie naturalnych olejków. W zabiegu mogą uczestniczyć Panie pomiędzy 3 a 9 miesiącem ciąży (od 13 do 36 tygodnia). Przed rozpoczęciem masaży należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym ciążę, aby wykluczyć przeciwskazania do zabiegu.

30min//80 zł

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji?

Wyślij wiadomość lub zadzwoń!